Weterynarz

Nasz gabinet

Zakres usług

Aktualności

Fotogaleria

Lekarze

Kontakt

Gabinet Weterynaryjny Prima-Wet                
Weterynarz - Gdańsk, Osiedle Pogodne


Lekarze weterynarii

leczenie zwierząt


Lekarze:


Lek. wet. Magdalena OsowskaUkończyłam w kwietniu 2005 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Akademii Rolniczej w Lublinie.

Po studiach i odbyciu stażu pracowałam w Lecznicy dla Zwierząt w Gdańsku-Żabiance, gdzie zdobywałam doświadczenie i pogłębiałam swoją wiedzę pod opieką lek. wet. Dariusza Sularza. Moją pasją jest chirurgia miękka, którą zajmuje się od ukończenia studiów. Posiadam również doświadczenie w dermatologii, stomatologii jak również zajmuje sie profilaktyką zwierząt. Wykonuję badanie USG.

Z wielkim zaangażowaniem poszerzam swoją wiedzę z zakresu chorób gryzoni, królików i zwierząt futerkowych. Te zwierzaki są zawsze dla mnie szczególnymi pacjentami.

Od sierpnia 2008 roku jestem współwłaścicielem Gabinetu Weterynaryjnego Prima-Wet.

Wierzę ,że moje doświadczenie i ciągłe poszerzanie kwalifikacji pozwolą na profesjonalną obsługę i fachową pomoc dla Państwa pupili.


Lek. wet. Justyna MongiałłoUkończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w marcu 2005r.

Od ukończenia studiów, po odbyciu stażu, pracowałam w kilku praktykach weterynaryjnych na terenie Gdańska - być może nawet z niektórymi z Państwa już się kiedyś spotkałam. Dotychczas, pracując pod okiem starszych stażem i bogatszych w doświadczenie lekarzy, pogłębiałam swoją wiedzę i podnosiłam kwalifikacje zawodowe. Uczestniczyłam w wielu Kongresach, Konferencjach i Szkoleniach, gdyż prawdą jest,że lekarz uczy się całę życie.

W lipcu 2008 roku otworzyłam własny Gabinet Weterynaryjny Prima-Wet. Mam nadzieję, że zdobyte kwalifikacje zawodowe oraz chęć dalszego szkolenia się pozwoli nieść fachową pomoc Waszym podopiecznym, tak by sprostać Państwa oczekiwaniom.
l1
  

l1 Witamy Państwa na stronie Gabinetu weterynaryjnego PRIMA-WET na Osiedlu Pogodnym w Gdańsku. Gabinet mieści się w Centrum Handlowym POGODNE.

Gabinet weterynaryjny


l1 Naszym celem jest dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie Waszego pupila. Zapewniamy szerokie spectrum usług weterynaryjnych, popartych fachową wiedzą,doświadczeniem i profesjonalną obsługą.Służymy radą i pomocą w każdej sytuacji.

l1 Naszym zamiarem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w licznych kongresach i szkoleniach, by stale pogłębiać wiedzę oraz ulepszać jakość i zakres oferowanych usług. Zachęcamy do odwiedzenia nas w Gabinecie.


Gabinet weterynaryjnyGabinet Weterynaryjny Prima-Wet to najlepszy wybór dla Twojego pupila


Weterynarz w Gdańsku


Copyright © Gabinet Weterynaryjny Prima-Wet
Gdańsk Os. Pogodne, ul. Królowej Jadwigi 137   |   tel. 58 / 683 56 85   Wizyty domowe: 513 141 141